Forside > Om oss

Om oss

Vi er et engrosfirma som har spesialisert oss på produkter til uteplassen.

Vår målsetning er at uteplassen skal bli brukt til rekreasjon og ikke være en evigvarende arbeidsoppgave.

Atero AS importerer produkter hovedsakelig fra USA, og leverer i dag varer til ca 300 byggevarebutikker over hele Norge, i tillegg eksporterer vi varer til de andre landene i Norden.

Fra 01.01.2019 har vi samlet salg og importvirksomhet i samme selskap. Vi har hovedkontor og lager i Ålesund, i tillegg har vi salgsrepresentant i Oslo og i Bergen. På våre nye hjemmesider finner du nettbutikk for produkter som ikke våre forhandlere lagerfører, slik at du som kunde enkelt skal finne informasjon og få handlet våre produkter.

Arne Franck-Petersen

Arne Franck-Petersen

Daglig leder

916 76 258

arne@atero.no

Anna Margrethe Hanssen

Anna Margrethe Hanssen

Administrasjon

557 06 562

anna@atero.no

Kristian Uren Bjørlykhaug

Kristian Uren Bjørlykhaug

Lager

404 58 417

kristian@atero.no

Lina-Mari Walderhaug

Lina-Mari Walderhaug

Produkt- og markedskoordinator

930 57 694

lina@atero.no

Trygve Baaserud

Trygve Baaserud

Agent øst

995 00 733

trygve@atero.no

Morten Salberg

Morten Salberg

Agent Trøndelag

952 85 395

morten@atero.no

Torstein Olsen

Torstein Olsen

Agent vest

976 00 020

torstein@atero.no